مزیت رقابتی


مجموعه ای از توانائی هایی است که به شرکت های اجازه می دهد همواره عملکردی بهتر از سایر رقبا داشته باشد و ویژگی مهم این توانائی "مزیت رقابتی پایدار" میبشاد. شرکت های دارنده این توانائی همواره در حفظ، نگه داشت و استمرار آن مساعی و توجه ویژه ای به تغییرات و تحولات در بستر زمان را دارند تا این مزیت از طول عمر و ماندگاری بیشتر برخوردار شود.
از عوامل مهم و کلیدی در واردات تلفن همراه به موضوعاتی چون گارانتی خدمات پس از فروش، مشتری مداری ، قیمت، ثبت در سامانه همتا(رجیستری)، استاندارد های سلامت، سازگاری با تکنولوژی، وزن و ... نکته مهم " تامین از منابع و تولید کننده اصلی" می باشد. در رند واردات این کالای استراتژیک و مورد نیاز همه اقشار که پیوستگی . چسبندگی خاصی با فعالیت های تجاری، آموزشی، بانکی ... افراد دارد، متاسفانه افرادی سود جو و فرصت طلب که در همه صنوف حضور پررنگی دارند، قبل از ورود کالا به کشور، یا در مبداء و با در کشور ثالث اقدام به تعویض لوازم با قطعات اصلی (اورجینال) مثل شارژر، هندزفری می کنند که این امر هم برای وارد کننده و هم در سلامت و بهداشت و مصرف کننده نهائی تاثیرگذار می باشد.
این شرکت با توجه به پایبندی به اصول و ارزش های انسانی، اعتقادی و اهداف عالیه کسب و کار خود این امر را مد نظر داشته و با تمهیدات، پیش بینی، نظارت کامل و بازرشی از مبداء، مانع تحقق این پدیده مذموم شده تا کالای مورد نظر با صحت و سلامت در همه ابعاد وارد کشور و مبادی قانونی شده تا بدست مشتری برسد.

 

Your comments